Oferta Kasacji Pojazdów

 

 Zapraszamy do naszej Stacji Demontażu Pojazdów, umieszczonej na wykazie Marszałka Województwa Pomorskiego pod nr G/51/SD .Oferujemy kasację wszelkich typów pojazdów , prowadzimy skup aut i ich demontaż.Wydajemy zaświadczenia które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji Za każdy kompletny pojazd płacimy gotówką do 0,50zł/kg ,za brak jakichkolwiek elementów w aucie do demontażu cena ulega zmianie.                                                                                        

Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do złomowania. Telefon: 790470671 / 536205606.

Do zezłomowania pojazdu potrzebny jest:

 1. Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia)
 2. Dowód osobisty właściciela pojazdu.
 3. W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 4. Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 5. Dowód rejestracyjny pojazdu.
 6. W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 7. W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna Karta pojazdu, jeżeli została wydana.
 8. Tablice rejestracyjne.

 

Po przyjęciu pojazdu do kasacji właściciel pojazdu otrzymuje dokumenty :

 1. Zaświadczenie o demontażu pojazdów,
 2. Unieważniony dowodu rejestracyjny,
 3. Unieważnioną kartę pojazdu jeśli była wydana,
 4. Unieważnione tablice rejestracyjne.

 

Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (w urzędzie komunikacyjnym jaki widnieje na dowodzie rejestracyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Kontakt z nami